Kariéra

DESK - FORM a.s.,

výrobní společnost se sídlem na Teplicku, zabývající se především výrobou kuchyňských a jiných pracovních desek NA MÍRU

hledá spolehlivé a flexibilní zaměstnance do výroby.

Pracovní doba: PO - PÁ (6-14h, 14-22h), některá pracoviště pouze ranní směna

Dáváme příležitost absolventům, kteří projeví ochotu praktického zaučení na více pracovištích.

Kontakt:

Mgr. Lucie Ptáčníková

e-mail: lucie.ptacnikova,deskform,com

tel.: +420 417 943 925

Osada Dukla 238, 415 01 Újezdeček

Nabízíme:

• platové podmínky v závislosti na schopnostech

• prostor pro další růst a seberealizaci - možnost zaučení na několika pracovištích (finančně ohodnoceno)

• zaměstnanecké benefity - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, sleva na firemní výrobky, příspěvek na dopravu, pitný režim na pracovišti, odměna za 100% docházku, odměňování životních a pracovních výročí, vyhlašování zaměstnanců měsíce, odměna za doporučení nového kolegy a další

• možnost podílet se na zlepšování procesů

V SOUČASNÉ DOBĚ OBSAZUJEME TYTO VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE:

Pracovní příležitost pro absolventy

0

PDF ke stažení

Expedient

Elektrikář

Truhlář

Pracovní náplň:

• balení výrobků (kuchyňské, pracovní a jiné desky)

• manipulace a příprava zboží k expedici

• administrativní úkony spojené s výkonem práce, práce s elektronickou čtečkou

• zodpovědnost za plnění expedičních plánů - řádné zabalení desek spolu s přiloženým příslušenstvím, správné seřazení desek při expedici

Požadujeme:

• znalost práce na PC (Excel)

• manuální zručnost, fyzická zdatnost

• spolehlivost, flexibilita

• zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce

• ochota pracovat na směny

• instalace a servis elektrického zařízení a mechaniky strojů

• údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství

• preventivní údržba, denní kontrola zařízení

• diagnostika a odstraňování závad

• zapojování elektrických zařízení do sítě

• kontrola stavu výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu

Požadujeme:

• vzdělání SOU/SŠ, obor elektrikář

• praxi na stejné či podobné pozici

• platnou vyhlášku elektro - vyhl.50/78 Sb.

• znalost elektrických schémat zařízení a orientace v elektro dokumentaci

• manuální zručnost a ochota učit se novým věcem

• řidičský průkaz skupiny B, oprávnění VZV výhodou

• schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na řešení problémů

• zodpovědnost a spolehlivost

Požadujeme:

• vyučení v oboru truhlář

• výhodou praxe s opracováním akrylátu a zkušenost s montáží kuchyňských desek

• používání nástrojů (dláto, ruční frézky, ruční i strojní brusky, elektrický hoblík, ruční olepovačka)

Trh práce se vyvíjí velice dynamicky a s ním se mění i naše nabídka. Sledujte prosím aktuální nabídku pracovních míst a v případě zájmu o novou pracovní pozici, která odpovídá Vašim představám, na ni zareagujte.

Vaše životopisy zasílejte na e-mail: lucie.ptacnikova,deskform,com