Kompaktní laminát

Kompaktní laminát

DESKY  ...................................................................
0

 

Pracovní desky z kompaktního laminátu

Kompaktní laminát je voděvzdorný materiál splňující nejvyšší požadavky na hygienu a životnost. Pro své široké spektrum využití je velmi oblíben u interiérových architektů. Lze ho uplatnit všude tam, kde je žádoucí vzhled tenké elegantní desky. Velmi se hodí i na koupelnový nábytek.

Nabízíme Vám kompaktní laminát v tloušťce 12 mm, slisovaný z velkého množství dekoračních a protitahových papírů, prokládaných pryskyřicí a stlačených pod vysokým tlakem.

Pracovní desku je možné zesílit na tloušťku 40 mm pomocí dřevotřískové desky, kterou dle přání zákazníků opatřujeme laminátovými, PP, dřevěnými a hliníkovými hranami.

Pracovní desky z kompaktního materiálu, s černým jádrem, jsou dostupné v rozměrech: hloubka 50 – 1225 mm, délka 150 – 3600 mm. S bílým jádrem: hloubka 50 – 1225 mm, délka 150 – 2600 mm.

Zajišťujeme opracování desek z kompaktního laminátu v rozlišení na tloušťku 12 a 40 mm: odříznutý roh, výřez v rohu, výřez do C, zaoblený roh, barové řešení, výřez pro varnou desku / dřez, spojení desek včetně kování, podlepení dřezu, vlepení dřezu do roviny, otvor pro baterii.

 

 << ZPĚT NA KOMPAKTNÍ LAMINÁT