PRACOVNÍ DESKA DĚLÁ VAŠI KUCHYŇ

PRACOVNÍ DESKY PRO KUCHYNĚ A KOUPELNY

KONFIGURÁTOR PRO VAŠI KUCHYŇ

ROZSÁHLÉ VYUŽITÍ PRO NAŠE DESKY

 
Jsme přední evropský výrobce kuchyňských desek na míru. Disponujeme unikátní technologií podlepování dřezů, kterou pracovní deska získá exkluzivní vzhled a snadné čištění. V našem širokém sortimentu najdete opracované deskové materiály na míru nejen do kuchyní, ale i všude tam, kde se nachází pracovní plocha. Například koupelnové desky a umyvadla, recepční pulty, stolové desky do restaurací a kaváren, kamenné podlahové nebo fasádní obklady a mnoho dalšího, dle Vašich požadavků. Rádi Vám nabídneme službu zaměření a montáž, vše na klíč k Vaší spokojenosti.

Materiály a služby

 
Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu materiálů od laminátu, přes masivní dřevo, akrylát, kompaktní laminát, technický kámen, přírodní kámen a keramiky. Touto nabídkou jsme schopni splnit všechny představy zákazníků, včetně kompletní péče, prodejní podpory a montáže u zákazníka.

Produkty »

Dřezy a umyvadla

 
nabízíme široký výběr dřezů a umyvadel známých značek z nejrůznějších materiálů od nezeru, silgranitu až po akrylátové dřezy. Dřezy podlepujeme do desky s umístěním dle Vašeho přání. Získáte tak exkluzivní vzhled kuchyňské linky, která zároveň splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a čištění.

Dřezy a umyvadla »

 
KALKULAČKA CENY ZAMĚŘENÍ
Copyright © 2018 Deskform a.s., Všechna práva vyhrazena

Pro komunikaci používejte náš mail:
info@deskform.com