Aktuálně obsazujeme tyto pozice :

Hledáme nové kolegy do našeho teamu. Pokud Vás naše nabídka osloví, zašlete svůj životopis na e-mail: [javascript protected email address]

Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké výrobní společnosti
  • zaškolení, možnost seberealizace
  • motivační finanční ohodnocení, platové podmínky v závislosti na schopnostech
  • 13. plat
  • 3 dny zdravotního volna
  • stravování v prostorách společnosti s příspěvkem zaměstnavatele, pitný režim na pracovišti
  • příspěvek na dopravu, odměna za docházku
  • pracovní doba 7,5 hodiny pro všechny pozice
  • zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby
  • odměna při pracovních a životních výročí
  • u THP pozic k dispozici mobilní telefon a notebook
  • nástup ihned

EKONOM / FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň:

Sledování a reporting ekonomických ukazatelů společnosti, aktivní spoluúčast na sestavování finančního plánu a následný reporting jeho plnění, nákladový controlling aj.
Vedení účetnictví a daňové evidence. Účtování dle zásad podvojného účetnictví. Průběžné sledování účetních ukazatelů.
Přiznání k DPH, Kontrolní hlášení k DPH, Souhrnné hlášení k DPH.
Kontrola věcné a formální správnosti účetních dokladů. Znalost náležitostí daňových dokladů, znalost účetních standardů.
Zpracování faktur - přijatých i vydaných, účtování pokladny, interních dokladů, vzájemných zápočtů a vyúčtování služebních cest.
Tvorba dohadných položek, časové rozlišení.
Vedení evidence hmotného i nehmotného majetku, odpisy.
Správa bankovních účtů, zodpovědnost za odchozí platby.
Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách. Spolupráce s externími partnery (auditor, daňový poradce apod.), zpracování účetní závěrky dle Zákona o účetnictví.
Ostatní administrativní práce.
Komunikace s dodavateli, odběrateli, orgány státní správy, finančními ústavy a úřady.
Komunikace a spolupráce s ostatními úseky společnosti.
Reporting vedení společnosti.

Požadavky na pracovní pozici:

• ukončené VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
• zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
• znalost účetních a daňových předpisů, podvojného účetnictví a související legislativy, znalost daňové evidence, DPH, silniční daně, daně z příjmu, daně z nemovitosti, znalost a orientace v zákoníku práce a mzdových předpisech
• znalost systému Navision výhodou
• MS Office na pokročilé úrovni
• zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, loajalita
• angličtina na komunikativní úrovni výhodou
• řidičský průkaz skupiny B

KONTROLOR KVALITY

Vstupní kontrola materiálu. Mezioperační kontrola výrobního procesu podle stanovených parametrů. Procesní kontrola výrobků. Zajištění plynulého chodu oprav. Školení interní chybovosti. Vytváření reportů pro dodavatele.

- SŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost základních nástrojů kvality výhodou
- zkušenosti z nábytkářského průmyslu výhodou
- znalost práce na PC
- pečlivost a ochota učit se novým věcem
- dobrá fyzická zdatnost a způsobilost pro vizuální kontrolu
- ochota pracovat na směny (PO - PÁ 6-14 hodin, 14 - 22 hodin)

TRUHLÁŘ

Balení výrobků (kuchyňské, pracovní a jiné desky), manipulace a příprava zboží k expedici. Truhlářské práce při lepení masivních desek. Administrativní úkony spojené s výkonem práce, práce s elektronickou čtečkou, zadávání dat do systému.

• ukončené středoškolské vzdělání /vyučení SOU

• znalost práce na PC

• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

• flexibilita, schopnost týmové práce

• ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední)

• fyzická zdatnost